Vánoční bazar 2019

Charitativní vánoční bazar v Rudné již poosmé
Jsme skutečně rádi, že některé věci můžeme pořád opakovat – jako třeba pozvat Vás na Charitativní vánoční bazar. Myšlenka na uspořádání vánočního bazaru vznikla před mnoha lety, poprvé se ji podařilo realizovat v roce 2012. Díky nápadu Ivy Brichzinové a Gabriely Šlapánkové se letos bude konat již poosmé. Vámi darované věci se ohodnotí symbolickými částkami tak, aby se jich co nejvíce prodalo a výdělek byl co nejvyšší. V pátek 29. listopadu a v sobotu 30. listopadu 2019 se budou prodávat ve společenské síni Obecního domu v Rudné. Neprodané hračky budou věnovány dětem do nemocnic a dětských domovů. Ostatní věci budou použity pro další charitativní účely a akce nebo budou uskladněny a prodány v dalším ročníku. Obojí, dar i koupě znamená přispět potřebným a v našem případě rozzářit oči malých dětí v Dětském centru Kladno, kterému bude celý výtěžek věnován. V loňském roce se podařilo vybrat zatím nejvyšší částku 72 000 Kč a několik krabic oblečení, vybavení a hraček. Předem děkujeme za Vaše dary a nákupy a podporu dobré věci. Budeme se na Vás těšit.
Co vše můžete darovat: Každý z Vás může darovat cokoliv. Vlastně vše, co si představuje, že by mohlo být v bazaru a v takovém stavu, že by si to koupil sám. Od drobných věcí až po hodnotné dary. Třeba knihy, bižuterii, porcelán, šperky, kabelky, pásky, šátky, dřevěné a keramické věci, svíčky, DVD, CD, hry, různé dekorace, dárkové předměty, obrázky, hračky atd.
POZOR! Věci pro kojence přijímáme jen nové, nepoužité př. kousátka, lahvičky, kosmetiku (s neprošlou záruční lhůtou). Dále přijímáme pouze kompletní a fungující věci př. puzzle, kostky, hry, spotřebiče atd. Děkujeme za pochopení.
Věci můžete přinést každou listopadovou středu po celý den do Salonu Iva, Masarykova 103, Rudná (www.salon-iva-rudna.cz).
Od roku 2012, od kdy se bazar pořádá, již rudenští pomohli neuvěřitelnou částkou 330 800 Kč! Nikdy nebylo snazší pomoci, stačí se přidat… Těšíme se na Vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *